Načítám Akce

Konstelace s Ivem

26. února, 10:00-17:00 600Kč

Rodinné konstelace

jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Jejich tvůrcem je Bert Hellinger. Metoda je používána v terapii a poradenství.

V rodinných osudech se některé příběhy (respektive vzorce chování) opakují. Pokud jsou podobnosti v příbězích nápadné, mohou se jejich aktéři ptát po příčině. Rodinné konstelace odpovídají na tuto potřebu a nabízejí jeden z pohledů na nevědomou rodinnou dynamiku.

Předmětem konstelace nemusí být jen rodina (rodinný systém), ale obecně jakýkoliv systém. Systemické konstelace se dají použít pro jakýkoliv systém tvořený vzájemně se ovlivňujícími členy.

  • Partnerské konstelace
  • Experimentální formy (šamanské konstelace, konstelace problému, voice dialogue – konstelace vnitřních hlasů, konstelace zdravotních symptomů, konstelace vnitřního dítěte, vnitřního přesvědčení atd.)
  • Podnikové a organizační konstelace
  • Politické konstelace
  • Konstelace pro muže a pro ženy
  • Mužský a ženský princip v životě, ve vztahu

Proč jít na konstelace?

  • zjistíte, jaká emoční pouta vám brání v plném prožívání radosti ze života
  • pochopíte, že „být malý“ může být uvolňující, ozdravné a veselé
  • osvojíte si praktické techniky, jak vyjadřovat své pocity na rovinu
  • můžete zjistit to, co nebylo v rodině vyřčeno a způsobovalo zamrznutí energie

Má cenu přijít na konstelace a nepostavit si vlastní?

Ano, má! Velmi pravděpodobně budete v nějaké konstelaci „hrát“ a není náhodou, že si vás ten, kterému se konstelace sestavuje, vybral do do role. Procesy změny probíhají u všech účastníků a to dokonce i u těch, kteří jen přihlížejí. I účastníci semináře tvoří po jeho dobu systém, jehož členové se navzájem ovlivňují.

Jak to probíhá?

Seminář začíná v 10 hodin a končí v 17 hod. nebo dříve pokud už není žádný zájemce o postavení konstelace. Při stavění konstelace mají přednost ti, co se přihlásí předem.
Přibližně kolem 13. hodiny je hodinová pauza na oběd. Káva, čaj a voda jsou k dispozici po celou dobu semináře.

Proč se mnou?

Nejsem žádný guru. Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody na život stejně neexistují. Na svých kurzech a terapiích s jednotlivci i páry využívám pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti.

30 let práce s několika tisíci klientů mi dalo velké zkušenosti, ale i respekt k tomu, že každý máme jedinečný příběh. Nepotřebujeme opravovat, stačí jen nahlédnout, jak to máme sami v sobě a potom se rozhodnout, jestli chci něco změnit. Veškerý kontakt s mými klienty je veden laskavostí, respektem a pokorou. Do konstelací vnáším humor, jasnost a nadhled. A takové jsou i Konstelace s Ivem.

Další informace a přihlášky zde.

Details

Date:
26. února
Time:
10:00-17:00
Cost:
600Kč
Rubrika Akce:
Website:
https://www.nejsem.guru/event/muzsky-konstelace-s-ivem-2023-02-26-2/

Pořadatel

Ivo Janeček
Phone:
603 526 243
Email:
ivo@nejsem.guru
Website:
View Pořadatel Website

Venue

Prostor na čas
Seifertova 22,
Brno-Lesná, 638 00 Česká republika
+ Google Mapa