Načítám Akce

Konstelace s Ivem

5. listopadu, 10:00-17:00 600Kč

Rodinné konstelace

jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznávání a psychoterapie. Umožňují názorně ukázat a pocítit souvislosti a vztahy mezi členy rodiny, případně členy širších systémů. Jejich tvůrcem je Bert Hellinger. Metoda je používána v terapii a poradenství.

V rodinných osudech se některé příběhy (respektive vzorce chování) opakují. Pokud jsou podobnosti v příbězích nápadné, mohou se jejich aktéři ptát po příčině. Rodinné konstelace odpovídají na tuto potřebu a nabízejí jeden z pohledů na nevědomou rodinnou dynamiku.

Předmětem konstelace nemusí být jen rodina (rodinný systém), ale obecně jakýkoliv systém. Systemické konstelace se dají použít pro jakýkoliv systém tvořený vzájemně se ovlivňujícími členy.

  • Partnerské konstelace
  • Experimentální formy (šamanské konstelace, konstelace problému, voice dialogue – konstelace vnitřních hlasů, konstelace zdravotních symptomů, konstelace vnitřního dítěte, vnitřního přesvědčení atd.)
  • Podnikové a organizační konstelace
  • Politické konstelace
  • Konstelace pro muže a pro ženy
  • Mužský a ženský princip v životě, ve vztahu

Proč jít na konstelace?

  • zjistíte, jaká emoční pouta vám brání v plném prožívání radosti ze života
  • pochopíte, že „být malý“ může být uvolňující, ozdravné a veselé
  • osvojíte si praktické techniky, jak vyjadřovat své pocity na rovinu
  • můžete zjistit to, co nebylo v rodině vyřčeno a způsobovalo zamrznutí energie

Má cenu přijít na konstelace a nepostavit si vlastní?

Ano, má! Velmi pravděpodobně budete v nějaké konstelaci “hrát” a není náhodou, že si vás ten, kterému se konstelace sestavuje, vybral do do role. Procesy změny probíhají u všech účastníků a to dokonce i u těch, kteří jen přihlížejí. I účastníci semináře tvoří po jeho dobu systém, jehož členové se navzájem ovlivňují.

Jak to probíhá?

Seminář začíná v 10 hodin a končí v 17 hod. nebo dříve pokud už není žádný zájemce o postavení konstelace. Při stavění konstelace mají přednost ti, co se přihlásí předem.
Přibližně kolem 13. hodiny je hodinová pauza na oběd. Káva, čaj a voda jsou k dispozici po celou dobu semináře.

Cena

Účastnický poplatek je 600 Kč, cena za postavení konstelace je 800 Kč

Proč se mnou?

Nejsem žádný guru. Nedávám recepty na úspěch ani na štěstí. Žádné univerzální návody na život stejně neexistují. Na svých kurzech a terapiích s jednotlivci i páry využívám pouze takové techniky, které umožňují přímé prožití vlastní jedinečné zkušenosti.

30 let práce s několika tisíci klientů mi dalo velké zkušenosti, ale i respekt k tomu, že každý máme jedinečný příběh. Nepotřebujeme opravovat, stačí jen nahlédnout, jak to máme sami v sobě a potom se rozhodnout, jestli chci něco změnit. Veškerý kontakt s mými klienty je veden laskavostí, respektem a pokorou. Do konstelací vnáším humor, jasnost a nadhled. A takové jsou i Konstelace s Ivem.

 

Details

Date:
5. listopadu
Time:
10:00-17:00
Cost:
600Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

Ivo Janeček
Phone:
603 526 243
Email:
ivo@nejsem.guru
Website:
View Pořadatel Website

Venue

Prostor na čas
Seifertova 22,
Brno-Lesná, 638 00 Česká republika
+ Google Mapa