Co pro mě znamená jóga?

Pohyb je pro mě forma odpočinku, kdy si dovolím upustit od neustálého koloběhu myšlenek, a naladit se na svoje tělo a na pocity v něm. Na to, jak se ve svém těle cítím, na to, co se děje uvnitř. S jógou trémujeme všímavost. Za několik málo let jógové praxe jsem se stala vnímavější ke svému tělu, k jeho signálům a tím i ke svým vlastním potřebám. Jóga mi na mé cestě pomáhá nasměrovat pozornost do nitra – ať už vlastním praktikováním ásán, dechových cvičení, nebo koncentrací a meditací.

Život nám nepřináší jen radostné a pozitivní okamžiky. To, co rozpoznám uvnitř sebe, není 365 dní v roce příjemné. Pro mě je ale důležité a zdravé uvědomovat si jak pěkné, tak i nepříjemné emoce, které se objevují. Jógová praxe pro mě bývá jedním z užitečných pomocníků, jak nahromaděné emoce z těla uvolnit a rozpustit je, aby ztratily svoji sílu. Jóga nám dává prostor pro nalezení rovnováhy.

Ranní jóga

Přijď se příjemně naladit na nový den s jemnou ranní jógovou praxi. Lekce je vhodná i pro začátečníky. Postupně rozehřejeme klouby a svaly bez větší zátěže, užijeme si jednoduché pozice, protáhneme záda a páteř a zakončíme dechovým cvičením a závěrečnou relaxací, pro jemné vkročení těla i mysli do nového dne.

Rezervace: www.prostornacas.cz (rezervuj si místo v rezervačním formuláři kdykoliv před začátkem lekce a cenu zaplať hotově na místě lektorovi, 26 hod před rezervací chodí upozornění na konání lekce, možnost zrušit rezervaci do 24 hod před začátkem lekce, později budeme požadovat storno poplatek v plné výši ceny lekce)

Kdy: každý čtvrtek 7:00 – 8:00 (60min)

Cena: 180 Kč na lekci

Platba lektorovi hotově na místě, nebo převodem na účet lektora na místě.

Kontakt na Šárku: 739878771

Email: jogaprotebe@gmail.com

Kromě jógové praxe mám ráda plavání, vodě nemůžu odolat. Těší mě chodit bosky po pláži, mám ráda vodu a déšť, saunování, ráda čtu, hlavně o oblastech lidské psychiky a zdraví, ráda objevuji nová místa, ráda si zazpívám karaoke z plných plic a nejraději trávím čas se svými blízkými.

Skupinové lekce s Šárkou

Ranní jóga:

každý čtvrtek od 7:00 do 8:00 (1 hod),

cenu najdeš v profilu lektora Praxe – služby a ceny

Rezervovat lekci s Šárkou

Rádi tě uvidíme

Váháš, zda přijít na lekci? Máš obavy, jestli je pro tebe nebo jestli ji zvládneš?

Ozvi se nám, rádi s tebou probereme:
  • dotazy
  • vhodnost lekce pro tebe
  • další specifikace praxe
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]