O studiu

Milujeme život, jeho barevnost a nabídky, které nám přináší. To, co nám dává, se snažíme vracet zpět. Pomáhat, vychutnávat si okamžiky. Teď a tady. Snažíme se dýchat život zhluboka. Nádech, výdech. Někdy jen tak pozorujeme a necháme vše plynout. Víme však, že nechat vše plynout, pozorovat, zastavit se, je někdy velmi těžká disciplína. 

Proto vznikl Prostor na čas. Místo, kde chceme dopřát zastavení, prostor a čas. Místo, kde si můžeš dopřát zastavit se, nechat věci jen tak, nehodnotit a jen tak být. Vychutnat čas pro sebe. Nechat si Prostor na čas. Čas je totiž to jediné, co nevrátíme. Čas nejde zastavit. Stále plyne, ubíhá. Vychutnat si ho, je velké umění. Nech se vést, vezmeme tě za ruku a budeme tvými průvodci.

Studio Prostor na čas vzniklo z velké lásky a pokory.

Děkujeme, že můžeme být součástí tvých dní a z celého srdce ti přejeme, aby sis u nás Prostor na čas našla a našel.

Majitelka studia

Lucie Všetečková

6 důvodů proč přijít

Prostor

Využij prostor, který pro tebe s láskou tvoříme. Prostor velký, jak jen ty budeš chtít. Bezpečný a otevřený.

Čas

Někdy může být složité zastavit. Zastavit se a vnímat. Vnímat okamžik, sebe, své tělo a mysl. Děláš si čas na práci i své blízké. My tvoříme čas pro tebe.

Energie

Načerpej nebo odevzdej. Nech ji proudit a pulsovat. Najdi ji v pohybu, odpočinku nebo jen bytí v prostoru, který ti Prostor na čas nabízí.

Odpočinek

Nech vše být a odpočiň si. Můžeš. Dopřej si tolik relaxace, kolik jen chceš. U nás pro odpočinek najdeš prostor i čas.

Poznání

Naše cesta nás obohacuje a mění každý den, každou hodinu, minutu. Každý krok jakýmkoliv směrem přináší moudrost. Prostor na čas může být tvým průvodcem.

Setkání

Inspirace. Zážitky. Lidé. Přátelství. Úsměv. Obohať svoji cestu setkáním. Inspiruj se cestou druhých.