Aktuální lekce

Jóga pro zdravá záda

Jemná fyzio jóga

Komplexní, bezpečná lekce, která propojuje znalosti fyzioterapie s jemností jógy. Vhodná pro všechny i jako kompenzační rehabilitační cvičení. Lepší vnímaní sebe samých nám pomáhá cítit se líp i v běžném životě.

Název lekce v Prostoru na čas: Jemná fyzio jóga

Lektor: Niki Nováková (pro zobrazení profilu lektora, služby a ceny klikněte na jméno lektora)

Laskavá jóga

Pro všechny, kteří potřebují více zklidnit svoji mysl, tělo, emoce a zastavit se. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.

Název lekce v Prostoru na čas: Laskavá jóga 

Lektor: Katka Volfová (pro zobrazení profilu lektora, služby a ceny klikněte na jméno lektora)

Qigong/Čchi-kung

Vychází z tradiční čínské medicíny. Je to systém jednoduchých pohybů, které funkčně propojují tělo, energii a mysl. Ve svém působení má dosah nejen na fyzické problémy, ale harmonizuje nás i emocionálně a mentálně. Dokáže nás podpořit v každém věku i stavu. Lekce Qigong přináší příjemný klid a prodlužují život, navrací zdraví a mládí.

Název lekce v Prostoru na čas: Qigong/Čchi-kung

Lektor: Monika Meliva (pro zobrazení profilu lektora, služby a ceny klikněte na jméno lektora)

Jemná jóga pro ženy

Lekce má nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a rozdýcháním a postupně se přejde k jednoduchým protahovacím ásanám, kde se klade důraz na dech, správnost provedení a dále ke cvikům zaměřeným na zpevnění dna pánevního a vnitřního stabilizačního systému. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Na konci každé lekce je i závěrečná relaxace.

Lekce je vhodná téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici, je dobrou variantou pro začátečníky i seniory. Každý cvičí dle svých možností.

 

Název lekce v Prostoru na čas: Jemná jóga pro ženy

Lektor: Barbora Šnajdarová (pro zobrazení profilu lektora, služby a ceny klikněte na jméno lektora)

SM systém

SM systém je systematická péče o pohybový aparát člověka a funkci vnitřních orgánů, která využívá aktivní pohyb paží s pomocí elastických lan. Zapojuje šikmé břišní svaly a protahuje páteř směrem vzhůru, tím obnovuje zádový korzet, uvolňuje velké klouby a regeneruje páteř.

Název lekce v Prostoru na čas: SM systém

Lektor: Daniel Žukovský (pro zobrazení profilu lektora, služby a ceny klikněte na jméno lektora)