Bára Šnajdarová

Skupinové lekce
777 983 495

Už jako malá holka jsem propadla kouzlu tance. Vyzkoušela různé styly, moderní, výrazový i společenský, ale balet byl vždy na prvním místě. Přinášel mi propojení těla a duše s hlubokým vnitřním klidem. V mnohém mi nyní připomíná praxi jógy.

Nakonec jsem na několik let ukotvila jako lektorka tanečního aerobiku.

S prvním dítětem přišla nová životní fáze, kde se můj pohyb zúžil pouze na běhání kolem dětí, domácnosti a mé soukromé miniškolky tak, jak to zná většina maminek.

Když jsem po čtyřech dětech, úrazu kolene a s přibývajícím věkem hledala adekvátní pohybovou aktivitu, narazila jsem na jógu ve studiu Prostor na čas. Od té doby mě jóga provází každým dnem. Stala se pro mě relaxací, tělesným cvičením, dodává mi životní energii i vnitřní harmonii.

A protože jsem sama na sobě zažila, jaké pozitivní účinky jóga má na tělo i duši, začalo mi dávat smysl, abych tuto zkušenost předávala dál. Absolvovala jsem kurz pro lektory jógy a vzdělávám se dál.

Mým největším přáním a cílem je, aby po mé lekci lidé odcházeli spokojení, vyrovnaní a s úsměvem na tváři.

Skupinové lekce

Jemná jóga pro ženy

Lekce má nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a rozdýcháním a postupně se přejde k jednoduchým protahovacím ásanám, kde se klade důraz na dech, správnost provedení a dále ke cvikům zaměřeným na zpevnění dna pánevního a vnitřního stabilizačního systému. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.  Na konci každé lekce je i závěrečná relaxace.

Lekce je vhodná téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici, je dobrou variantou pro začátečníky i seniory. Každý cvičí dle svých možností.

Kdy: každé úterý, 18:00– 19:00 (1 hod)

Rezervace: www.prostornacas.cz (rezervuj si místo v rezervačním formuláři kdykoliv před začátkem lekce a cenu zaplať hotově na místě lektorovi, 26 hod před rezervací chodí upozornění na konání lekce, možnost zrušit rezervaci do 24 hod před začátkem lekce, později budeme požadovat storno poplatek v plné výši ceny lekce)

Cena základní: 200 Kč za lekci

Platba lektorovi hotově na místě.

V současné době není možné využít Multisport nebo Active pass karty.

   

Telefon: 777 983 495

Skupinové lekce s Bárou

Jemná jóga pro ženy:

úterý 18:00 – 19:00 (1 hod), cenu najdeš v profilu lektora Praxe – služby a ceny

 

Rezervovat lekci s Bárou

Rádi tě uvidíme

Váháš, zda přijít na lekci? Máš obavy, jestli je pro tebe nebo jestli ji zvládneš?

Ozvi se nám, rádi s tebou probereme:
  • dotazy
  • vhodnost lekce pro tebe
  • další specifikace praxe

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.