Bára Šnajdarová

Skupinové lekce
777 983 495

Už jako malá holka jsem propadla kouzlu tance. Vyzkoušela různé styly, moderní, výrazový i společenský, ale balet byl vždy na prvním místě. Přinášel mi propojení těla a duše s hlubokým vnitřním klidem. V mnohém mi nyní připomíná praxi jógy.

Nakonec jsem na několik let ukotvila jako lektorka tanečního aerobiku.

S prvním dítětem přišla nová životní fáze, kde se můj pohyb zúžil pouze na běhání kolem dětí, domácnosti a mé soukromé miniškolky tak, jak to zná většina maminek.

Když jsem po čtyřech dětech, úrazu kolene a s přibývajícím věkem hledala adekvátní pohybovou aktivitu, narazila jsem na jógu ve studiu Prostor na čas. Od té doby mě jóga provází každým dnem. Stala se pro mě relaxací, tělesným cvičením, dodává mi životní energii i vnitřní harmonii.

A protože jsem sama na sobě zažila, jaké pozitivní účinky jóga má na tělo i duši, začalo mi dávat smysl, abych tuto zkušenost předávala dál. Absolvovala jsem kurz pro lektory jógy a vzdělávám se dál.

Mým největším přáním a cílem je, aby po mé lekci lidé odcházeli spokojení, vyrovnaní a s úsměvem na tváři.

Skupinové lekce

Jógapilates

Tato lekce kombinuje jógu s pilates prvky. Více se díky tomu zaměříme na zpevnění středu těla a ostatních svalových skupin a současně proložíme dechovým cvičením a jednotlivými asánami. Na závěr lekce všechny čeká zasloužená relaxace.

Kdy: každé úterý, 17:00– 18:00 (1 hod)

Rezervace: www.prostornacas.cz (rezervuj si místo v rezervačním formuláři kdykoliv před začátkem lekce a cenu zaplať hotově na místě lektorovi, 26 hod před rezervací chodí upozornění na konání lekce, možnost zrušit rezervaci do 24 hod před začátkem lekce, později budeme požadovat storno poplatek v plné výši ceny lekce)

Cena: 180 Kč za lekci

Platba lektorovi hotově na místě.

V současné době není možné využít Multisport nebo Active pass karty.

 

Telefon: 777 983 495

Skupinové lekce s Bárou

Jógapilates:

úterý 17:00 – 18:00 (1 hod), cenu najdeš v profilu lektora Praxe – služby a ceny

Rezervovat lekci s Bárou

Rádi tě uvidíme

Váháš, zda přijít na lekci? Máš obavy, jestli je pro tebe nebo jestli ji zvládneš?

Ozvi se nám, rádi s tebou probereme:
  • dotazy
  • vhodnost lekce pro tebe
  • další specifikace praxe
[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]